Bazény Koubek

VÝROBA MODERNÍCH BAZÉNŮ

Plastové bazény

O SLUŽBĚ

Plastové bazény vyrábíme na míru dle přání zákazníka.

Nabízíme vám kvalitní a cenově dostupné plastové bazény vyráběné za použití nejmodernějších technologií ve vysoké kvalitě. Bazény vyrábíme ve všech rozměrech na míru zákazníka a nabízíme vám výběr barvy bazénu, různé tvary schodiště i lavic k odpočinku a relaxaci, které můžeme osadit třeba dnes velmi oblíbenými masážními tryskami.

Bazén vyrábíme pouze z kvalitního I. jakostního materiálu s UV stabilitou. Plášť bazénu vyrábíme nejčastěji z 8 mm silného materiálu pro výbornou stabilizaci. Ke všem našim bazénům dodáváme a montujeme veškeré bazénové příslušenství, jako jsou trysky, skimmery, filtrace, protiproudy, slaná voda, automatická úprava PH, osvětlení a mnoho dalšího.
Hlavní výhodou plastových bazénů je stavební nenáročnost. Před montáží bazénu je potřeba jen udělat výkop a základovou desku. Poté se usadí bazén, který při výrobě osadíme veškerými komponenty i se zateplením a ocelovými výztuhami pro betonáž. Po usazení se dopojí potrubí se šachtou a zbývá jen postupně napouštět vodu a betonovat.

Atypické
tvary

Tvar plastového bazénu je nejčastěji obdélník s ostrými či oblými rohy, dále ovál nebo kruh. Bazény ale zhotovujeme na zakázku i dle atypických rozměrů.

Kvalita
produktu

K výrobě používáme pouze I. jakostní materiál s UV ochranou a dlouhou stálobarevností.

CNC
technologie

Svařování probíhá za pomocí dnes již moderní CNC technologie.
Plastové bazény kruhové | oválné | obdélníkové

DRUHY BAZÉNŮ

2 druhy bazénů

Skimmerové bazény

Nejčastější variantou jsou klasické skimmerové bazény, kdy čerpadlo saje vodu z jednoho či více skimmerů do filtrační jednotky.
Jsou levnější a vyžadují méně péče pro údržbu bazénu.

Přelivové bazény

Vyznačují se svou elegancí vody až po samotný okraj bazénu, kde voda přetéká přelivovým žlabem do akumulační nádrže, ze které čerpadlem sajeme vodu do filtrační jednotky.

SCHODIŠTĚ

Schodiště bazénu

Schodiště bazénu je vždy protiskluzové a určeno k podbetonování.
Velkou dominantou bazénu často bývá schodiště, ke kterému si navíc můžeme vybrat dnes oblíbené relaxační lavice pro odpočinek. K lavicím také můžeme přidat masážní trysky. Vybrat si můžeme také jinou barvu bazénu a jinou schodiště.
Schodiště zhotovujeme z protiskluzového materiálu a je většinou určené k podbetonování. Pokud si nevyberete v naši nabídce, můžeme spolu vytvořit schodiště podle vašich představ, a to kdekoliv v bazénu.
Aktuálně připravujeme nabídku schodišť.

Máte zájem o bazén do vaší zahrady?

Pojďme spolu plánovat
váš nový bazén

722 419 967
Bazény Koubek
Kontakt
722 419 967koubek@bazenykoubek.cz
Osvobození 931/51, 696 01 Rohatec
© 2024
Všechna práva vyhrazena | Bazény Koubek | Rohatec