Bazény Koubek

VÝROBA MODERNÍCH BAZÉNŮ

Fóliové bazény

SLUŽBY

Přizpůsobeno pro každý bazén

Při volbě velikosti a tvaru se u bazénů z těžké fólie nemusíte nijak omezovat. Oproti plastovým nebo laminátovým bazénům lze zvolit jakoukoli velikost i tvar a to včetně schodiště, které často bývá dominantou celého bazénu. Obzvlášť u schodiště a různých relaxačních lavic, či mělčin se člověk nemusí nijak omezovat v představivosti a může si tak vymyslet vlastně cokoliv. Relaxační lavice můžeme osadit masážními tryskami pro dokonalý odpočinek. Dle vaší představivosti dokážeme navrhnout bazén přímo pro vás.
Každý si může vybrat z veliké škály jednobarevných, vzorovaných a 3D fólií . Vybere si opravdu každý. Používáme fólie Elbe a Alkorplan, které se staly osvědčenými a jsou kvalitně na špici v celé Evropě. Všechny fólie jsou UV stabilní s vysokou stálobarevností o síle 1,5 až 2 mm.

Bazénová fólie je vyráběna z měkčeného PVC a je vyztužena tkaninou, což zaručuje její mimořádnou pevnost a odolnost proti proražení. Povrch fólie je vždy ošetřen akrylátovou vrstvou pro snažší čištění a speciální antibakteriální úpravou, což zamezuje usazování bakterií, mikrobů a plísní na jejím povrchu.
Pro bezpečnost se jako ochrana proti nepříjemnému uklouznutí na schodech bazénu používá speciální protiskluzová fólie, která při vstupu nebo výstupu z bazénu toto riziko uklouznutí minimalizuje. Tento „protiskluz“ se navařuje na jednotlivé schody, buď po částech nebo po celou hloubku nášlapu.

Vzorkovník barev

Fóliové bazény jsou sestaveny ze železobetonové konstrukce dna a stěn bazénu, pokryté fólií. Fólie ELBE se dodávají v několika výrobních variacích, které vyhoví požadavkům jak běžných, tak i velmi náročných zákazníků.

Máte zájem o bazén do vaší zahrady?

Pojďme spolu plánovat
váš nový bazén

722 419 967
Bazény Koubek
Kontakt
722 419 967koubek@bazenykoubek.cz
Osvobození 931/51, 696 01 Rohatec
© 2024
Všechna práva vyhrazena | Bazény Koubek | Rohatec